hero-slider
overlay overlay


TENIS GOLF KEMP

Tenis golf kemp

Ahoj!
Zdravím všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu!
Již dvanáctým rokem pořádáme příměstské kempy pro děti.
A jelikož máme rádi výzvy, zaměřili jsme se nejen na tenis, ale prakticky na všechny známé sporty.
 
Na tenisových kempech si děti mohou vyzkoušet základy tenisových dovedností, dále pořádáme sportovní kempy, které jsou opravdu velmi různorodé - od základů atletiky po rozvoj v míčových sportech a všeobecné sportovní přípravy a dále si s námi mohou děti užít slunné dny na golfovém odpališti, které budou střídat s antukovým kurtem a mohou si připadat jako vítězové Roland Garos.
 
Chceš se cítit jako Serena Wiliams nebo golfová jednička Rory McIlroy? Běhat jako Usain Bolt na atletické dráze nebo střílet na koš jako LeBron James?
 
Neváhej a přihlas se na některý z našich kempů a ocitneš se ve světě dobrodružství, zábavy a sportu! Budeme se bavit, soutěžit, motivovat a především si užijeme krásné chvíle venku!
 
Těším se na tebe, Terka

img

TERMÍNY


18.–22.7.2022

8.–12.8.2022

ZOBRAZIT TERMÍNY
CENA


OD 7 200 Kč

Využijte slevu při registraci sourozenců nebo slevu při přihlášení na více termínů. 

ZOBRAZIT CENY
LOKALITA


PRAHA 6 DEJVICE

Klidný areál s 3 antukovými kurty a svkělou dopravní dostupností.

DRIVING RANGE DIVOKÁ ŠÁRKA

ZOBRAZIT LOKALITU
PRO KOHO


TENIS GOLFOVÉ KEMPY

Jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé ve věku 6–15 let

Registrace na tenis-golf kemp

Jak kemp probíhá

První den kempu se děti rozdělí do dvou skupin, tyto skupiny se střídají v dopoledních a odpoledních blocích. První skupina odjíždí po rozcvičce na odpaliště, vrací se zpět na oběd a po obědě se skupiny vystřídají.
Výuka tenisu bude probíhat v areálu TJ Sokol Dejvice, na golf se děti budou přemísťovat minibusem, který je zajištěn tenisovou školou.
Pomůcky: tenisové rakety i golfové hole a veškeré další vybavení je v ceně a rádi vše zapůjčíme. Důležité je mít na tenis obuv s plochou podrážkou, protože hrajeme na antuce a na golf vhodnou pohodlnou obuv.
Vůbec nevadí, zda-li je vaše ratolest úplný začátečník nebo pokročilý hráč. Děti jsou rozdělené do skupin dle výkonnosti a věku a po celý týden lekce vedou zkušení tenisoví a golfoví trenéři.

img
TRENÉŘI

Profesionální trenéři, kteří jsou držiteli licence min. 3 třídy ČTS. Jeden trenér vždy na maximálně 5 dětí.

img
PROFESIONALITA

Využíváme moderní tréninkové postupy, které jsou vždy individuálně přizpůsobeny potřebám hráče.

img
ZÁBAVA

Během kempů si děti vyzkouší řadu her a soutěží, olympiády a turnaje a ještě si u toho najdou spoustu nových kamarádů.

img
ALL INCLUSIVE

Na našich kempech mají děti v ceně vše, co budou na kempu potřebovat, od stravování až po pronájem sportovišť, žádné poplatky navíc.

Harmonogram tenis golf kempu

Každý den na golf odjíždí jedna skupinka ráno a jedna odpoledne. 
Podrobný harmonogram
Platební informace a storno podmínky

Po vyplnění přihlášky je splatná záloha za kemp, která činí 3 000 Kč/kemp/dítě. V případě odhlášení min. 20 dní před začátkem kempu vám bude vrácena záloha zpět na bankovní účet. V případě odhlášení méně než 20 dnů před začátkem kempu je záloha nevratná, nicméně je možné zálohu převést na jiný kemp, popřípadě na jiné dítě a nebo nabízíme převod na kredity, které je možné si vyčerpat na tenisovou výuku nebo jakoukoliv sportovní akci pořádanou TenisBalance s.r.o. V případě, že se epidemiologická situace kvůli viru Covid–19 opět zhorší a z rozhodnutí vlády ČR nebude možné kempy pořádat, zálohy a již zaplacené částky za kempy se vrací v plné výši. Vyhrazujeme si právo na zrušení kempu, a to nejpozději 30 dní před začátkem. V případě zrušení kempu z naší strany se záloha vrací v plné výši.


Tenisový areál Dejvice

Tenisový areál v Dejvicích nabízí dostatek klidu a přitom se nachází v dochozí vzdálenosti od metra Dejvická nebo tram. zastávky Thákurova.

Je tu s námi už 90 let

Tenisový areál v Dejvicích byl vybudován před bezmála sto lety. Počátky tenisového oddílu sahají do r.1932, kdy hrstka nadšenců z řad vysokoškolských studentů vybudovala nejprve pískové tenisové dvorce s provizorní klubovnou, teprve později přebudované na dvorce antukové, také klubovna byla postupně dostavěna tak, že obsahuje šatny, sprchy, umývárny a toalety pro muže a ženy, klubovnu a prostory správce. V areálu jsou k dispozici 3 antukové kurty, tréninková zeď a příjemné posezení na zahradě. 

  • Glinkova 23/23
  • Parkování před areálem
  • Sportcentrum se 3 kurty
  • Šatny
  • WC, sprchy
  • Tenisový obchod
  • Občerstvení

img
img

Driving Range Divoká Šárka

Driving range Divoká Šárka se nachází v zadní části kempu Džbán areálu SK Aritma u vstupní brány koupaliště téhož názvu.

Driving Range nabízí 17 venkovních a 5 krytých odpališť. Najdete zde i dostatečný prostor pro trénování patování a krátké hry. Nedaleko od odpaliště se nachází koupaliště Džbán.

Přijďte si zahrát golf kousek od centra a přesto v přírodě!

  • Nad Lávkou 5, Praha 6
  • Dětský koutek
  • Občerstvení

Letní kempy 2021

chcete dostávat novinky?