hero-slider
overlay overlay


TENIS GOLF KEMP

Tenis golf kemp

Na rok 2021 jsme pro vás připravili jedinečnou příležitost jak skloubit dva skvělé sporty. TENIS a GOLF v jednom. V případě, že máte doma malého nebo velkého tenistu/golfistu, neváhejte a přihlaste vaší ratolest právě na náš příměstský kemp. Děti si užijí mnoho zábavy, naučí se nový sport nebo se v něm zdokonalí a najdou si spoustu přátel.

Kemp je vhodný pro milovníky nebo milovnice sportu, a to ve věku od 5 do 15 let. Každý den je pro děti připraven bohatý program, ve kterém rozhodně nechybí zábava, výborné jídlo, zlepšení fyzické i psychické kondice dítěte, ale i poznání nových kamarádů a nově nabytých zkušeností. Celých pět dní děti stráví v krásném prostředí Prahy 6, golfová část je zajištěna v golfovém klubu Driving Range Divoká Šárka a tenisová část v klubu TJ Sokol Dejvice v ulici Glinkova, který má mnohaletou historii a disponuje třemi kurty s příjemným zázemím.

img
Termíny


19.–23.7.2021

2.–6.8.2021

Více informací
Cena


Cena od 4 400 Kč. Využijte slevu při registraci sourozenců nebo slevu při přihlášení na více termínů. 

Více informací
Lokalita


Tenisový kemp se koná v areálu v Dejvicích. Glinkova 23/23 Praha 6. Golfová část v driving range Divoká Šárka.

Více informací

Registrace na tenis-golf kemp

Jak kemp probíhá

První den kempu se děti rozdělí do dvou skupin, tyto skupiny se střídají v dopoledních a odpoledních blocích. První skupina odjíždí po rozcvičce na odpaliště, vrací se zpět na oběd a po obědě se skupiny vystřídají.

Výuka tenisu bude probíhat v areálu TJ Sokol Dejvice, na golf se děti budou přemísťovat minibusem, který je zajištěn tenisovou školou.

Pomůcky: tenisové rakety i golfové hole a veškeré další vybavení je v ceně a rádi vše zapůjčíme. Důležité je mít na tenis obuv s plochou podrážkou, protože hrajeme na antuce a na golf vhodnou pohodlnou obuv.

Vůbec nevadí, zda-li je vaše ratolest úplný začátečník nebo pokročilý hráč. Děti jsou rozdělené do skupin dle výkonnosti a věku a po celý týden lekce vedou zkušení tenisoví a golfoví trenéři.

COVID a Storno podmínky

V případě odhlášení min. 20 dní před začátkem kempu vám bude vrácena záloha zpět na bankovní účet. V případě odhlášení méně než 20 dnů před začátkem kempu je záloha nevratná, nicméně je možné zálohu převést na jiný kemp, popřípadě na jiné dítě. V případě, že se epidemiologická situace kvůli viru Covid-19 opět zhorší a z rozhodnutí vlády ČR nebude možné kempy pořádat, zálohy a již zaplacené částky za kempy se vrací v plné výši. Po celý týden se kemp koná za zpřísněných hygienických podmínek. Dodržujeme 3R- roušky, ruce, rozestupy. V případě, že jsou hráči na kurtu a dál od sebe, zakrytí obličeje nevyžadujeme, aby se jim dobře dýchalo.


PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE Z MINULÝCH ROČNÍKŮ

VÍCE INFORMACÍ

social wall

Sledujte nás na sociálních sítích a dozvíte se více ze zákulisí naší školy TENISBALANCE

Facebook Instagram

chcete dostávat novinky?