hero-slider
overlay overlay

Tenisové kempy
pro děti v Praze - 2021

Registrace

Tento rok jsme byli bohužel nuceni pohyb omezit na minimum, a proto je nyní nejlepší čas raketově vystřelit do sportovního života! Letní kempy máme "nabouchané" novinkami a celou zimu jsme pro vás bez přestávky připravovali sportovní bomby!

Co je to Tenis kemp?

Profi kemp je tenisový kemp určený pro hráčky a hráče, kteří se tenisu již věnují delší dobu a chtějí se zdokonalit, popř. potrénovat na turnaje a získat nové zkušenosti pro svou hru. Celý den probíhá podobně jako všechny naše sportovní kempy, s tím, že zaměření na zdokonalení se v tenise je hlavní náplní celého kempu.

Děti se mohou těšit na profesionální přístup našich trenérů, nabitý program, hry, soutěže a mnoho dalšího.

img
Termíny


12.–16.7.2021

9.–13.8.2021

Více informací
Cena


Cena od 4 400 Kč. Využijte slevu při registraci sourozenců nebo slevu při přihlášení na více termínů. 

Více informací
Lokalita


Tenisový kemp se koná v areálu v Dejvicích. Glinkova 23/23 Praha 6. Golfová část v driving range Divoká Šárka.

Více informací

Jak kemp probíhá

První den kempu se děti rozdělí do skupin dle věku a výkonnosti, tyto skupiny se střídají v dopoledních a odpoledních blocích. Po celý den se děti mohou těšit na zajímavý program plný zábavy, soutěží, her a nebude chybět ani závěrečný turnaj. Pro vítěze máme poháry, medaile a věcné odměny. Naší prioritou je zdraví dětí, dodržujeme přísná hygienická opatření - desinfekce, mytí rukou, rozestupy. Na místě je zajištěn celodenní pitný režim, 2 svačiny a oběd. 

Výuka tenisu bude probíhat v areálu TJ Sokol Dejvice Glinkova 23, Praha 6. V areálu máme k dispozici 3 antukové kurty a příjemné zázemí klubovny, sprchy a WC.

Pomůcky: předpokládáme, že pokročilí hráči již svojí raketu mají, pokud si jí ale zapomenou, popř. si budou chtít vyzkoušet jinou, zapůjčení rakety je v ceně. 

 

COVID a Storno podmínky

V případě odhlášení min. 20 dní před začátkem kempu vám bude vrácena záloha zpět na bankovní účet. V případě odhlášení méně než 20 dnů před začátkem kempu je záloha nevratná, nicméně je možné zálohu převést na jiný kemp, popřípadě na jiné dítě. V případě, že se epidemiologická situace kvůli viru Covid-19 opět zhorší a z rozhodnutí vlády ČR nebude možné kempy pořádat, zálohy a již zaplacené částky za kempy se vrací v plné výši. Po celý týden se kemp koná za zpřísněných hygienických podmínek. Dodržujeme 3R- roušky, ruce, rozestupy. V případě, že jsou hráči na kurtu a dál od sebe, zakrytí obličeje nevyžadujeme, aby se jim dobře dýchalo.


PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE Z MINULÝCH ROČNÍKŮ

VÍCE INFORMACÍ

social wall

Sledujte nás na sociálních sítích a dozvíte se více ze zákulisí naší školy TENISBALANCE

Facebook Instagram

chcete dostávat novinky?