Jarní soustředění
Mallorca 2023

HOME / Mallorca

Pojeďte si s nám užít Velikonce v teple. V dubnu pořádáme SPRING CAMP na slunné Mallorce. Tento kemp je ideální pokud chcete strávit aktivní dovolenou.

TERMÍNY: 6. - 10.4.2023, 12. - 16.4.2023

Volné pokoje 1. termín 1x čtyřlůžkový, 1x dvoulůžkový (možné využít i pro 1 osobu)

2. termín 2x čtyřlůžkový, 1x dvoulůžkový (možné využít i pro 1 osobu)

SPRING CAMP 2023

Zima zdá se být v plném proudu, ale my už se zase těšíme na sluncem zalité pláže, modré moře a rozpálené tenisové kurty:) Do léta se nám čekat nechce, a proto jsme se rozhodli, že vyrazíme za teplem už na velikonoční prázdniny. Jak to bude celé probíhat?

Tato aktivní dovolená je vytvořena na míru nejen pro sportovní nadšence, ale i pro ty, kteří by si chtěli jen odpočinout a načerpat energii.  Den můžete strávit jízdou na kole, tréninkem na tenisovém kurtu nebo jen tak relaxovat na pláži nebo u bazénu. Na své si přijde opravdu každý-dovolenou můžete pojmout jako sportovní přípravu, rodinný výlet nebo naprosté uvolnění při relaxační masáži a joze. 

img

Aktivity

Camp je vhodný pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Program je velmi variabilní: Pro děti: Tenis, kondiční cvičení, plavání, sparring, zábavný program Pro rodiče: Silniční cyklistika, tenis, kondiční plavání, běh, kompenzační cvičení 

img
img
img

Pro dospělé, kteří přijedou bez dětí: Tenis, silniční cyklistika, kondiční cvičení, plavání, běh, kompenzace

REGISTRACE MALLORCA 2023

KDE KEMP PROBÍHÁ

Hipotel Eurotel Punta Rotja ****

Ubytování je zajištěno ve **** Hotel Hipotel Eurotel. K dispozici máme čtyř a dvoulůžkové pokoje. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení. Hotel disponuje bazénem, posilovnou, dětským koutkem, kinem, možností uskladnění kol a mnoho dalšího.

img
img
img

Hotel je vzdálen 100 metrů od krásné písečné pláže. Součástí hotelového komplexu je bazén se sladkou vodou. Snídaně formou bufetu, kde si na své přijde opravdu každý!

Více o ubytování

MÁTE NA VÝBĚR ZE 2 BALÍČKŮ

FAMILY


Pro děti je zajištěn program v dopoledních a odpoledních blocích, budeme se věnovat především tenisu, sportovní přípravě, ale také plavání a dalším sportovním aktivitám. Mohou se účastnit děti od 4 do 15 let. Pro dospělé je zajištěn různorodý sportovní program, tenis, silniční cyklistika, kondiční cvičení, běhání a mnoho dalšího. 

ADULT


Pro dospělé máme připravený především tenisový program. V dopoledních a odpoledních blocích se budeme věnovat tenisové průpravě, sparringu, kondičnímu cvičení, ale můžete se přidat také na cyklistickou nebo běžeckou část. Program je vždy uzpůsoben všem věkovým a výkonnostním kategoriím. 

CENA

9 900 Kč/os.


V ceně zahrnuto: ubytování, snídaně formou bufetu, sportovní program, pronájem sportovišť, trenéři a sportovní program. 

Je třeba si zajistit: letenky (Z Prahy nebo Vídně), letištní transfer, obědy a večeře (je možné zajistit přímo v hotelu), pronájem kola (pouze pro ty co se budou účastnit cyklistické části)

PROGRAM


PRO DOSPĚLÉ

  • Tenis
  • Kondiční cvičení
  • Plavání 
  • Běžecké workouty
  • Silniční cyklistika 

PRO DĚTI

  • Tenis
  • Kondiční cvičení 
  • Sparing
  • Plavání

Kdo se vám bude věnovat

Po celou dobu kempu se vám budou věnovat naši trenéři

Tomáš Klápa - trenér III. třídy, na CAMPU má na starosti: tenis, plavání, běh a cyklistika.
Kryštof Klápa - trenér II. třídy, na CAMPU má na starosti: tenis, kondiční cvičení.
Tereza Klápová - trenér II. třídy, na CAMPU má na starosti: tenis, kondiční cvičení.

Kontaktní formulář

social wall

Sledujte nás na sociálních sítích a dozvíte se více ze zákulisí naší školy TENISBALANCE

Facebook Instagram

chcete dostávat novinky?